Menu główne

Ostatnie sukcesy Teatru Ruch i mistrzostwo Dolnego Śląska naszej drużyny piłkarskiej „Zamek” to wielkie powody do dumy, dlatego 24 września był dniem dzielenia się radością z osiągnięć. Krąg przyjaciół naszych aktorów i sportowców jest ogromny, dlatego Teatr Ruch dwukrotnie w tym dniu zaprezentował spektakl „ O miłości słów kilka” nagrodzony w Kudowie Zdroju oraz program przygotowany na XII Turniej Tańca i Śpiewu w Chojnowie, dwukrotnie cieszyliśmy się z sukcesu naszych piłkarzy.\

 

 

Pani Monika Rak-Słowińska Dyrektor naszego domu, nie kryła swojej radości i wzruszenia. Pięknymi słowami podziękowała artystom i sportowcom za mądrość, zaangażowanie i olbrzymią pracę. Skierowała słowa uznania do prowadzących: Pani Marzeny Łukasik reżyserki i Pana Marka Stannego trenera. Przygotowała dla wszystkich zaangażowanych niespodziankę, aktorzy otrzymali z rąk Pani Dyrektor pendrivy, sportowcy piękne koszulki, a bramkarz potrzebne rękawice.

Szczęścia z otrzymanych prezentów nie było końca.

Dziękujemy Pani Dyrektor .

Galeria 1

Na popołudniową prezentację spektaklu zaproszenie przyjęła, sprawiając artystom i sportowcom ogromną radość Pani Wanda Kąkol była kierownik działu opiekuńczo-terapeutycznego, a także Pani Marta Ptasińska Prezes zaprzyjaźnionego i współpracującego z nami Stowarzyszenia Integracji Społecznej „Bardzka Pozytywka.” Były gratulacje, podziękowania i słowa uznania, a dodatkowo z rąk Pani Marty uczestnicy I Wirtualnego Biegu pamięci Powstańców Warszawy otrzymali pamiątkowy medal.
Galeria 2