Menu główne

Mamy powody do dumy, nasz Dom   ze Stowarzyszeniem Integracji Społecznej „Bardzka Pozytywka” współorganizował 28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zaangażowaliśmy się ze wszech sił. Nasze dwie  wolontariuszki pani Daria i pani Ania od godzin porannych wraz z pozostałą młodzieżą kwestowały na Głównej ulicy Barda, nie zrażając się nieprzychylną aurą i przenikliwym, zimnym wiatrem.
O godz.:  16.00 rozpoczął się bardzki Finał – licytacje ofiarowanych przedmiotów połączono z mini-koncertami Nicoli Bednarz, naszego duetu Targix&Sonniko, hip-hopowym układem tanecznym trójki wspaniałych dziewcząt (Gosi, Mai i Julii) i przygotowanym specjalnie na te okazję przedstawieniem Teatru „Ruch”. Wszystkie występy zostały bardzo ciepło przyjęte  i nagrodzone gromkimi brawami przez licznie przybyłą  publiczność.
Cieszymy się ogromnie, że mogliśmy przyczynić się do pomnożenia zebranych środków w tak szczytnym celu, jaki przyświeca rokrocznie  WOŚP-owej zbiórce, a w tym roku dla dziecięcej medycyny zabiegowej. W bardzkim sztabie padł rekord, zebraliśmy ponad 11 000 złotych, o 2 tysiące więcej niż w roku ubiegłym.
Finał był też wspaniałą okazją do spotkania i rozmów z naszymi znajomymi, przyjaciółmi i bliższego poznania tych, których znaliśmy nieco mniej. Nie tylko pokazaliśmy, ze my również możemy pomagać, pokazaliśmy też że razem możemy naprawdę dużo, możemy jeśli tylko zechcemy „zdobywać szczyty najwyższe, możemy dotykać chmur najczystszych”.
Linki:

http://zabkowice.express-miejski.pl/wiadomosc/38073,28-final-wielkiej-orkiestry-swiatecznej-pomocy-w-bardzie-z-rekordem-zebrano-ponad-11-tys-zl?fbclid=IwAR1njDXNOia-T08nvhNeTDeMHqK-2BKCoZFuPpCYWE79BzWmZSCixiCuYOU

https://doba.pl/dza/artykul/-foto-wosp-w-bardzie/19213/15?fbclid=IwAR31WVNpmecIbzuzLbYeY1HxzMJ4rwdaXDVaoaLqAMhnjDmHfUhRz31CP10

https://tiny.pl/ts13c