Menu główne

W piątek 6 grudnia mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Futsalowym Turnieju Mikołajkowym, który zorganizowali gospodarze z Futsal Master On - Klub Kibiców Niepełnosprawnych Orła Jelcz Laskowice i Oławskie Centrum Wsparcia, Fundacja „Pomaluj mi Świat”

Do rozgrywek przystąpiły 3 zespoły: Piłkarski Tryb Życia  reprezentujący Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych, gospodarze - KKN Orzeł Jelcz-Laskowice, oraz aktualni mistrzowie Turgola, czyli nasza drużyna DPS Opolnica.

Grano mecz i rewanż, systemem każdy z każdym, dwa razy po 10 minut.
Ostatecznie w 4 meczach odnieśliśmy 3 zwycięstwa i jedną porażkę, strzelając 18 bramek i tracą 4 gole.
W klasyfikacji końcowej o ostatecznym zwycięstwie decydował dwumecz z drużyną Milicza, która wygrała z nami 1:2 i w pierwszym meczu przegrała 4:2. Lepszy bilans bramkowy 5-4 uplasował naszą druzynę na pierwszym miejscu i stanąć na najwyższym stopniu podium.
 
Nasza reprezentacja zajęła I miejsce. Warto odnotować, że mimo kolejnych braków kadrowych i przy współpracy kolegów z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Ząbkowicach pokonujemy kolejny raz zaprzyjaźniony zespół z Milicza.

Serdecznie dziękujemy naszym rywalom za wysoki poziom piłkarski i grę fair-play. Organizatorom za wspaniały turniej i świetna zabawę.